Image
هواداران خشمگین پاری سن ژرمن

هواداران خشمگین پاری سن ژرمن

طرفداران پاری سن ژرمن با در دست داشتن بنرهایی به شهرداری پاریس اعتراض کردند.

اولتراهای پاری سن ژرمن، خواستار استعفای آن هیدالگو، شهردار پاریس هستند. گروهی از هواداران در جریان بازی شنبه مقابل لیل بنری را خطاب به شهردار در دست داشتند.


روی بنری که در ورزشگاه پارک دو پرنس نصب شد، نوشته شده بود: "هیدالگو پاریس را می‌کشد و این جادو است." همچنین طرفداران شعار "هیدالگو استعفا" سر می‌دادند.


این بنر مدت کوتاهی پس از اینکه تایید شد پاری سن ژرمن باید ورزشگاه پارک دو پرنس را برای همیشه ترک کند، رونمایی شد. این تیم از سال 1974 در این ورزشگاه بازی‌های خانگی خود را میزبانی کرده است. لوپاریزین در اوایل هفته گذشته اعلام کرد بود که پاری سن ژرمن این ورزشگاه را ترک می‌کند و تایید کرد که قرار نیست ورزشگاه را بفروشند.


باشگاه در نظر داشت که با خرید ورزشگاه همچنان مالک ورزشگاه باشد، اما پس از 8 سال کشمش با شهرداری، آن‌ها باید به دنبال ورزشگاه دیگری باشند. پیر رابادان، معاون ورزشی شهرداری پاریس گفت: "فروش ورزشگاه انتخاب مطلوبی نیست، چون این تصمیم غیرقابل بازگشت است. به همین دلیل است که امروز باید فروش پارک دو پرنس را فراموش کنیم. ما نمی‌خواهیم میراث پاریس را بفروشیم."


پارک دو پرنس از سال 1974، 4 سال پس از تاسیس این باشگاه، ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن بوده است. در ژانویه، این باشگاه اعلام کرد که بیش از 85 میلیون یورو در هزینه‌های تعمیر و نگهداری ورزشگاه سرمایه‌گذاری کرده است. در آن زمان، همچنین پی‌اس‌جی اعلام کرد که متعهد به سرمایه‌گذاری 500 میلیون یورویی دیگر در بازسازی ورزشگاه است، اما اکنون باید به دنبال ورزشگاه جدیدی باشد.

برچسب ها