Image
کامبک اینتر مقابل رم

کامبک اینتر مقابل رم

اینتر مقابل رم با نتیجه 4-2 پیروز میدان شد.

بازی جذاب هفته بیست و چهارم سری A امشب بین تیم‌های اینتر و رم به میزبانی ورزشگاه المپیک رم برگزار شد که در پایان نراتزوری با نتیجه 4-2 این بازی را پشت سر گذاشت. اینتر پس از گلزنی آچربی با گل‌های مانچینی و الشعراوی در نیمه اول عقب افتاد اما در نیمه دوم با گل‌های مارکوس تورام، گل به خودی آنخلینو و آلساندرو باستونی به برد حساسی دست پیدا کرد.


یان زومر در دقیقه 2 اینتر را از عقب افتادن زود هنگام در خانه حریف نجات داد و نگذاشت روملو لوکاکو روی ارسال استفان الشعراوی موفق به گلزنی شود.


بازی پس از فشار رم در دقایق ابتدایی با آغاز حملات اینتر همراه شد تا اینکه در دقیقه 17 نراتزوری به اولین گل رسید. ارسال ضربه کرنر توسط فدریکو دی‎‌مارکو داخل محوطه جریمه با ضربه سر فرانچسکو آچربی همراه شد تا دور از دستان روی پاتریسیو وارد دروازه شود.


رم پس از این گل دست به کار شد و روی شروع مجدد از نزدیک محوطه جریمه به گل تساوی رسید. در دقیقه 28 روی شروع سریع لورنزو پلگرینی و ارسال به محوطه جریمه، جانلوکا مانچینی با ضربه سر گل تساوی را وارد دروازه اینتر کرد.


رم در دقیقه 38 نزدیک بود روی اشتباه پاتریسیو جریمه شود که لائوتارو مارتینز موفق شد روی اشتباهی که این دروازه‌بان پرتغالی در دفع توپ داشت دروازه خالی رم را باز کند.


اینتر امیدوار بود نیمه اول را با تساوی به پایان برساند اما رم برای گل دوم همچنان فشار می‌آورد تا اینکه در دقیقه 44 موفق شد. روی ضد حمله رم، پلگرینی توپ را با الشعراوی پاس داد که او از فضای خالی خط دفاعی اینتر استفاده کرد و با ورود به محوطه جریمه توپ را به تیر عمودی کوبید و یان زومر را غافلگیر کرد.


اینتر نیمه دوم را بهتر آغاز کرد. شاگردان سیمونه اینزاگی در شب غیبت این مربی روی نیمکت به دلیل محرومیت، در 45 دقیقه دوم عملکرد بهتری نسبت به نیمه اول داشتند.


بازگشت اینتر به جریان بازی از دقیقه 49 آغاز شد. مارکوس تورام خودش را جلوتر از مدافع رم در مسیر پاس عرضی متئو دارمیان قرار داد تا گل تساوی اینتر را به ثمر برساند.


اینتر در دقیقه 55 به گل سوم نزدیک بود اما داور برخورد لئاندرو پاردس به نیکولو بارلا را خطای پنالتی تشخیص نداد و دستور داد تا بازی دنبال شود.


اینتر ناامید نشد و تنها یک دقیقه پس از این اتفاق به گل سوم رسید. دی‌مارکو توپ را به سمت راست خط دفاعی رم برد و ارسال خطرناک هنریک مخیتاریان پس از اینکه به تورام نرسید، توسط آنخلینو به اشتباه وارد دروازه رم شد.


رم پس از دریافت گل به خودی تلاش برای تغییر نتیجه بازی را آغاز کرد. یکی از بهترین موقعیت‌های جالوروسی در دقیقه 70 رقم خورد که روملو لوکاکو در محوطه جریمه اینتر روی پاس زیبای پلگرینی در موقعیت تک به تک قرار گرفت بود اما یان زومر با خروج به موقع توپ را از مقابل او ربود و در آغوش کشید.


عملکرد خوب زومر در دقیقه 83 هم تکرار شد و او موفق شد ضربه خطرناک لئوناردو اسپیناتزولا را با وجود اینکه دید مناسبی به دلیل حضور بازیکنان اینتر در مقابلش نداشت، دفع کند.


یکی از تعویض‌های رم در دقایق پایانی سردار آزمون بود که در دقیقه 87 به جای پائولو دیبالا وارد زمین شد اما او نه تنها موفق نشد تاثیری روی جریان بازی بگذارد که شاهد چهارمین گل اینتر بود.


روی ضدحمله سریع اینتر، توپ به سمت چپ خط دفاعی رم رفت و مارکو آرناتوویچ با پاس عرضی آلساندرو باستونی را در موقعیت تک به تک قرار داد و ضربه این مدافع ایتالیایی به راحتی وارد دروازه شد تا اینتر با نتیجه مطمئن این بازی را پشت سر بگذارد.


برد اینتر در این بازی آن‌ها را به امتیاز 60 رساند تا فاصله با یوونتوس رده دومی را به ۷ امتیاز برسانند. رم هم فعلا با 38 امتیاز در رده پنجم حضور دارد.

برچسب ها