Image
جلسه مهم امباپه با الخلیفی

جلسه مهم امباپه با الخلیفی

طبق اعلام ادو آگیره، امباپه قرار است جلسه مهمی درباره آینده اش با ناصر الخلیفی داشته باشد.

یک بازار نقل و انتقالات دیگر و بازهم کیلیان امباپه تبدیل به کانون شایعات شده است. در مورد آینده ستاره پی اس جی که همچنان قراردادش را تمدید نکرده و طبق قانون می‌تواند بدون مشکل با باشگاه‌های دیگر مذاکره کند، گمانه‌زنی‌های زیادی شده است.

امباپه اخیرا در یک مصاحبه تایید کرد که هنوز هیچ تصمیمی در مورد آینده‌اش نگرفته ولی گفت که این کار را به اواخر فصل موکول نمی‌کند و به‌زودی یک تصمیم قطعی خواهد گرفت.

در همین رابطه اخیرا دو ادعای مختلف مطرح شده است. در اسپانیا می‌گویند رئال به وی پیشنهاد نخواهد داد مگر اینکه خودش قدم پیش بگذارد. در فرانسه نیز گزارش داده‌اند که او در روزهای اخیر با رئال به توافق رسیده است که این خبر دیروز توسط خود امباپه تکذیب شد.

دیشب در ال‌چیرینگیتو، این ادعا به نقل از اطرافیان امباپه مطرح شد که قرار شده در روزهای آتی جلسه‌ای بین امباپه و ناصر الخلیفی برگزار شود و در آن او به رئیس قطری اطلاع می‌دهد که قصد تمدید ندارد و اگر قرار است به این‌خاطر با محرومیت و رفتن به سکوها مواجه شود نیز مشکلی نخواهد داشت چون زیر بار زور نمی‌رود. البته تمدید نکردن امباپه به معنای قطعی شدن انتقالش به رئال نیست چرا که ممکن است پای باشگاهی دیگر نیز در میان باشد.

برچسب ها